GOLF SAHASI

2021 Yılı Ücretler:

2021 saha Ücretleri

 

18 Çukur Şampiyona Golf Sahası

Tasarımı dünyanın en iyi golfçülerinden biri olan Tony JACKLIN’e ait; 18 çukurlu, 72 parlık ve 6032 metre uzunluğundaki şampiyona golf sahası içerisinde, dört adet par 3, dört adet par 5, on adet par 4′ lük parkur bulunuyor. Doğal meşe ağaçlarının içerisine kurulmuş olmasından dolayı engebeli ve zorlu bir saha olarak nitelendirilen ve özellikle profesyonel golfçüler tarafından tercih edilen Klassis Golf & Country Club, 1997- 1998 PGA European Challange ve 1999 yılında PGA Senior Tours gibi birçok uluslararası turnuvaya ev sahipliği yapmış ve Türkiye’yi temsil etmiştir.

Klassis Scorecard

Akademik Saha

9 çukurlu, 27 Parlık ve 907 metre uzunluğundaki akademik saha ise; yeni başlayan golfçülere hizmet veriyor.

Akademi scorecard

Driving Range

Driving range, her seviyedeki golfçünün pratik yapması, özel ders veya grup dersleri almasına olanak sağlıyor. 225 metre uzunluğunda ve 150 metre genişliğindeki driving range, 20 kişiye “mat” üzerinden vuruş yapma imkanı verirken, 20 kişiye de aynı anda çim üzerinden atış yapma imkanı sunuyor.

Putting Green

800 m2 büyüklüğündeki putting green; 9 çukur ve 2 adet bunker’ı ile pratik yapma alanı sağlıyor.

Buggy

52 adet buggy, daha keyifli bir golf oyunu sunmak adına sizlere hizmet veriyor.

Pro Shop

Klassis Golf & Country Club’da bulunan Pro Shop; Callaway, Cleveland, Odyssey, Ben Hogan ve Top- Flite gibi ünlü markaların geniş ürün portföyünü sizlerin beğenisine sunuyor.