ERDOĞAN DEMIRÖREN GOLF CUP

ERDOĞAN DEMIRÖREN GOLF CUP

Kemer Country Golf Kulübü’nde gerçekleşen Erdoğan Demitören Golf Cup turnuvasında mücadele ettik. Tebrik ederiz.

 

REGNUM GOLF COUNTRY CLUB

REGNUM GOLF COUNTRY CLUB

Bodrum Golf Kulübü’nün Başkanlık Turnuvası ile Regnum Golf & Country Club Bodrum’un açılış turnuvasına katılan tüm oyuncularımızı tebrik ederiz.

TGF FEDERASYON KUPASI

TGF FEDERASYON KUPASI

Federasyon Kupası’nda gençlerimizden Sena Ersoy kadınlar gross ve A Kategorisi birincisi ve Damla Bilgiç kadınlar gross ikincisi oldu.

SIRENE HOTEL BODRUM CUP

SIRENE HOTEL BODRUM CUP

Bodrum Golf Sahası’nda Sirene Luxury Hotel Bodrum Cup turnuvasına katılan tüm üyelerimizi tebrik ederiz.

 

 

ALFA ROMEO GOLF CHALLENGE

ALFA ROMEO GOLF CHALLENGE

Alfa Romeo Golf Challange’ın sonunda üyelerimizden Cavit Yıldız Erkekler A kategorisi birincisi, Deniz Aydın C kategorisi üçüncüsü, Şefika Kırçuval kadınlar A kategorisi üçüncüsü, Birsel Alp B kategorisi üçüncüsü, Nazan Özelgin B Kategorisi ikincisi, Elif Kırçuval kadınlar Nearest to the pin ve son olarak yine Birsel Alp kadınlar Longest Drive ödülünün sahibi oldular.

AFRIKA GÜNÜ KUPASI

AFRIKA GÜNÜ KUPASI

Ankara Golf Kulübü’nde Afrika Günü’ne özel olarak düzenlenen turnuvaya Başkanı’mız Serdar Candar ve Genel Sekreteri’miz Cavit Yıldız ile katıldık. Turnuvanın sonunda Cavit Yıldız A kategorisi üçüncüsü oldu. Tebrik ederiz.

AVRASYA KUPASI

AVRASYA KUPASI

Kemer ve Marmara Golf Sahalarında gerçekleşen Avrasya Kupası’nın sonunda 23-17’lik skor ile kazanan taraf İstanbul Takımı oldu. 

 

 

 

TEXAS SCRAMBLE GOLF TURNUVASI

TEXAS SCRAMBLE GOLF TURNUVASI

Kemer Country Golf Kulübü’nde gerçekleşen Texas Scramble Golf Turnuvası’nda kazanan takım arasından oyuncumuz Moris Biçaço’nun da yer aldığı takım oldu.

 Tüm oyuncuları tebrik ederiz.

YAPI KREDI GOLF TURNUVASI

YAPI KREDI GOLF TURNUVASI

Süleyman Abay Erkekler C Kategorisi 2.’si, Nazlı Yıldız Kadınlar B Kategorisi 1.’si, Şefika Kırçuval Kadınlar A Kategorisi 1.’si, Jangwon Kim Erkekler B Kategorisi 1.’si oldular. Tüm oyuncularımızı tebrik ederiz.

FORD GOLF TURNUVASI

FORD GOLF TURNUVASI

Geleneksel Ford Golf Turnuvası’nın sonunda; üyelerimizden Nedim Nazlı Nearest to the Pin-2 shut ve Erkekler C Kategorisi 2.’si, Nazan Somer Özelgin Kadınlar B Kategorisi 2.’si, Cem Erdoğan Erkekler C Kategorisi 3.’sü oldu.