İhsan Gencay Asan

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Golf Antrenörlük Bölümü’nü derece ile bitiren İhsan Gencay Asan sonrasında spor biyomekaniği üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. 2018 senesinden bu yana Türkiye Golf Federasyonu Milli Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini devam ettirmektedir. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak derslere girmektedir.

Sporculuk kariyerinde ulusal müsabakalarda yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde birçok derecesi bulunan hocamız, uluslararası arenada Balkan Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde bireysel birincilik, Avrupa Gençler Takım Şampiyonası elemelerinde takım halinde 3.’lük gibi önemli başarılarda bulunmuştur. Avrupa Takım Şampiyonası, Avrupa Kulüpler Şampiyonası ve Dünya Amatör Takım Şampiyonası gibi en yüksek seviye müsabakalar dahil olmak üzere ülkemizi milli forma altında çok defa başarı ile temsil etmiştir.

Çalışmalarına Silivri Marmara Golf Sahası’nda devam eden Asan, milli takım alt yapı çalışmaları ile birlikte golf sporuna yeni başlayanlara bilgi ve tecrübelerini aktarmaya devam etmektedir.

İhsan Gencay Asan; Türkiye Profesyonel Golfçüler Birliği 3. Kademe Kıdemli Antrenörlük Belgesi ve Titleist Performance Institute TPI golf eğitim sertifikalarına sahiptir.

GOLF DERSLERİ

Federasyona bağlı deneyimli hocamız İhsan Gencay ASAN’dan ders alarak Golf’e hemen başlayabilir veya geliştirebilirsiniz.

Derslere Ekipman ve kullanılacak olan toplar dahildir.

Bireysel ders süreleri 40 dakikadır.

Grup dersleri 60 dakika sürmektedir.

Golf Resepsiyonu ile irtibata geçerek İhsan Gencay hocamızın irtibat bilgilerini alabilir ve randevunuzu ayarlayabilirsiniz.