Değerli Üyelerimiz ve Golf’e gönül veren Genç Arkadaşlarım;

Öncelikle bana bu görevde destek olan ve bir dönem daha devam etmemi sağlayan değerli Başkanlarım Sayın Serdar Candar, Sayın Cavit Yıldız, geçmiş dönem kaptanım Sedat Devrim, dönem Başkanım Sayın Hazım Evrengil ve Yönetim Kurulu’muza çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

İki sene önce başladığımız bu süreçte otuza yakın minik ve genç golfçü arkadaşlarımız ile devam etmekteyiz. Her şeyden önce saygılı bir sporcu yetiştirmeyi ve milli takımımıza yeni yetenekler kazandırmak temel amacımızdır.

Bu yolculuğumuzda beraber çalıştığımız hocalarımız Sayın Gencer Özcan, Sayın Gencay Asan ve yardımcıları Görkem Karakartal ile Begüm Yılmaz’a verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.

Önümüzdeki iki yıl boyunca genç golfçü arkadaşlarımızın gelişimine katkı sağlayacak antrenman programını planladık. Rutin antrenmanlar dışında fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyen programlar da ekleyeceğiz.

Genç takımımızın daha fazla oyun tecrübesi kazanması için aşağıdaki şekilde turnuvaları da eklemeyi hedefliyoruz.  Bunların haricinde de diğer kulüplerle de sosyal gelişimlerini arttırmaları için dostluk turnuvaları düzenleyeceğiz

Klassis Junior Challange,

Match Play Turnuvaları

23 Nisan Çocuk Bayramı Turnuvası

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Turnuvası

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirerek kulübümüze yakışır duruşta toplumumuza dürüst ve örnek golf  sporcuları yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Saygılarımla,

Volkan Büyük

Klassis Golf Kulübü Gençler Kaptanı